Masz pytania? Zadzwoń +48 609 530 530

Podstawka pod monitor zalety

Praca przed komputerem czasami bywa niekomfortowa. Długie  a nawet dni spędzone przed monitorem mogą być przyczyną bólu pleców, przekrzywienie kręgosłupa oraz inne zwyrodnienia postawy. Należy wówczas przystosować miejsce pracy dla osoby, która będzie użytkownikiem danego komputera. Dotyczy to miejsca pracy, które znajduje się we firmie,  a także naszego domowego miejsca używania komputera.

Komputery nie zajmują już całego biurka, jednak  nie rzadko zdarza się, iż pracujemy z użyciem dwóch monitorów. Wówczas organizacja biurka jest istotna, a wszystkie wolne miejsca na biurku są na wagę złota. Odpowiednia podstawka pod monitor  mogą pomóc nam w odpowiednim dopasowaniu ustawienia tak, aby monitory znajdowały się na wysokości oczu. Nasz kręgosłup nie będzie układał się w kształt litery S.

Podstawka pod monitor – zalety

W większości razach takie przyrządy pozwalają nam swobodnie manipulować naszym monitorem, zmieniać jego kąt nachylenia, wysokość lub swobodnie przesuwać monitor po biurku. Jeżeli wybraliśmy podstawkę pod monitor pomoże nam ona utrzymać porządek na biurku. Taka podstawka ma często regulowaną wysokość, dlatego możemy schować pod nią ważne, najczęściej używane dokumenty, długopisy bądź kalkulator.

Bardzo ważne jest również dobre wysypianie się po pracy, będzie to dobrze wpływało na skupienie myśli podczas dnia. Dobry sen to dobry materac, jeżeli komuś już doskwiera ból pleców zastosować może materac rehabilitacyjny.
Materace z darmową wysyłką znajdziecie na stronie materac-syriusz.pl